Παρουσίαση Διπλωματικής Εργασίας της κας Ελευθερίας Διβάρη
Η φοιτήτρια του Τμήματος Βιολογικών Εφαρμογών & Τεχνολογιών (ΒΕΤ) του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων, κα Ελευθερία Διβάρη, θα παρουσιάσει την Διπλωματική της εργασία με τίτλο: “Επίδραση της ακαμψίας του εξωκυττάριου πλέγματος στην απόκριση των κυττάρων σε αναστολείς του υποδοχέα του επιδερμικού αυξητικού παράγοντα EGFR στον Μη Μικροκυτταρικό Καρκίνο του Πνεύμονα“.
Η παρουσίαση θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 09/07/2024, στις 12 μ.μ., διαδικτυακά.
Σύνδεσμος παρουσίασης:
Microsoft Teams
Αναγνωριστικό σύσκεψης: 396 227 465 092
Κωδικός πρόσβασης: 3mik5c
Η διπλωματική εργασία εκπονήθηκε στο εργαστήριο της Μαρίας Γεωργιάδου, στο Ινστιτούτο Βιοϊατρικών Ερευνών (ΙΒΕ) του ΙΤΕ. Συν επιβλέποντες της παρούσας εργασίας είναι:
- Ακριβή Χρυσανθοπούλου, Επίκουρη Καθ. Ανοσολογίας, Τμήμα ΒΕΤ Ιωαννίνων
- Ευάγγελος Κωλέττας, Καθηγητής Βιολογίας, Τμήμα Ιατρικής Ιωαννίνων