Παρουσίαση Διπλωματικής Εργασίας κας Αναστασίας-Ειρήνης Γκουγκουστάμου
Η κα. Αναστασία-Ειρήνη Γκουγκουστάμου, θα παρουσιάσει τη Διπλωματική της εργασία με τίτλο «In vitro αξιολόγηση της κυτταροτοξικότητας νανοσωματιδίων άνθρακα τροποποιημένων με γαλλικό οξύ σε ανθρώπινα κερατινοκύτταρα» την Πέμπτη 27/6, στις 11:00, διαδικτυακά στο σύνδεσμο:
https://meet.google.com/kqj-weaq-jcj
Η Διπλωματική εκπονήθηκε στο Εργαστήριο Φυσιολογίας, του Τμήματος Ιατρικής του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων, υπό την επίβλεψη του κ. Ιωάννη Σίμου.