Παρουσίαση Διπλωματικών Εργασιών της κας Αρσενόης Γιαννακούλης & κας Ελευθερίας Χρήστου
- Η φοιτήτρια του Τμήματος Βιολογικών Εφαρμογών & Τεχνολογιών (Τ ΒΕΤ), Αρσενόη Γιαννακούλη, θα υποστηρίξει δημόσια – την Δευτέρα 08 Ιουλίου 2024 και ώρα 9.30, τη Διπλωματική της Εργασία, με θέμα: “Εξωκυττάριες ουδετεροφιλικές παγίδες: Ένας συνοδός ορολογικός δείκτης για την θεραπευτική αναταπόκριση των ασθενών με χρόνια Ηπατίτιδα Β“
- Η φοιτήτρια του Τμήματος Βιολογικών Εφαρμογών & Τεχνολογιών (Τ ΒΕΤ), Ελευθερία Χρήστου, θα υποστηρίξει δημόσια – την Δευτέρα 08 Ιουλίου 2024 και ώρα 10.00, τη Διπλωματική της Εργασία, με θέμα: “Ο άξονας ουδετερόφιλου – Ιντερλευκίνης-1β στις κιρρωτικές επιπλοκές των ασθενών με χρόνια Ηπατίτιδα Β“
Οι παρουσίασες θα γίνουν στο Εργαστήριο Μοριακής Ανοσολογίας του νέου κτηρίου ΒΕΤ.
Οι Διπλωματικές Εργασίες εκπονήθηκαν στο Εργαστήριο Μοριακής Ανοσολογίας της Ακριβής Χρυσανθοπούλου, στο Τ ΒΕΤ.
Συνεπιβλέποντες των Εργασιών:
- Χαράλαμπος Λαμπρακάκης, Επίκ. Καθηγητής Νευροφυσιολογίας Κεντρικού Νευρικού Συστήματος, Τ ΒΕΤ
- Σπυρίδων Παραμυθιώτης, Επικ. Καθηγητής Μικροβιολογίας, Τ ΒΕΤ
Παρακαλείσθε να παρευρεθείτε.