Δημήτρη Αλίβερτη

Σάββατο, 19 Οκτωβρίου 2019 11:27

Εργαστήριο Χημείας ΙΙ

To Θεωρητικό μάθημα του Εργαστηρίου Χημείας ΙΙ θα γίνει τη Δευτέρα 21/10 στις 13.00 στην αίθουσα 2 του μεταβατικού κτηρίου

Η κ. Σπυριδούλα Θεοδόση θα παρουσιάσει τη Διπλωματική της εργασία με τίτλο "Ποιοτικά χαρακτηριστικά ελαιολάδου Ζακύνθου, κορωνέικης ποικιλίας, και μεταβολές αυτών, ανάλογα με το υψομετρικό επίπεδο" την Παρασκευή 5/7, στις 12:00 στο κτίριο Χ2 του Τμήματος Χημείας στην αίθουσα Χ2-094

Κυριακή, 17 Φεβρουαρίου 2019 13:17

Εργαστήριο Χημείας Ι

Το εργαστήριο Χημείας Ι θα ξεκινήσεις την Δευτέρα 18 Φεβρουαρίου σύμφωνα με τον παρακάτω προγραμματισμό.

Δευτέρα 18-02-2019, 14.00-15.30 ΟΜΑΔΑ 1
Δευτέρα 18-02-2019, 15.30-17.00 ΟΜΑΔΑ 4
Τρίτη 19-02-2019, 14.00-15.30 ΟΜΑΔΑ 2
Τρίτη 19-02-2019, 15.30-17.00 ΟΜΑΔΑ 5
Τετάρτη 20-02-2019, 14.00-15.30 ΟΜΑΔΑ 3
Τετάρτη 20-02-2019, 15.30-17.00 ΟΜΑΔΑ 6

Παρακάτω παρατίθενται οι ομάδες όπως διαμορφώθηκαν μετά από τις οριστικές αμοιβαίες ανταλλαγές.

ΟΜΑΔΑ 1       ΟΜΑΔΑ 2    
ΌΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ   ΌΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΥΤΟΥ 1661   ΓΚΟΤΣΙ ΕΛΙΝΑ 2115
ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡ ΜΑΡΤΖΟΥΚΟΣ 2005   ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΩΓΟΣ 2117
ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ 2096   ΦΑΝΗ ΣΙΑΜΠΑΚΟΥ 2189
ΜΕΛΙΤΙΝΗ- ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ 2098   ΔΑΝΑΗ ΔΑΜΔΑ 2119
ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΑΝΟΥΣΗ 2100   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΙΒΑΡΗ 2120
ΠΕΤΡΟΣ ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ 2102   ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΖΗΛΑΚΗ 2122
ΝΕΦΕΛΗ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ 2103   ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΛΕΑ 2123
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΑΡΣΟΥ 2105   ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ 2131
ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΒΕΡΝΑΔΑΚΗ 2106   ΗΛΙΑΝΑ ΚΑΡΑΜΠΑ 2133
ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΖΑΡΑΚΗ 2156   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΦΗΣ 2135
ΟΡΕΣΤΗΣ ΓΑΤΣΙΟΣ 2109   ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΡΑΝΔΡΕΑ 2134
ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΜΕΝΕΤΖΗ 2110   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΤΣΑΡΟΥ 2137
ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ 2111   ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ 2176
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ 2112   ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΟΛΟΒΟΥ 2141
ΜΑΡΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ 2113   ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΚΟΜΜΑΤΑ 2142
        ΟΥΡΑΝΙΑ ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ 2166
             
ΟΜΑΔΑ 3       ΟΜΑΔΑ 4    
ΌΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ   ΌΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ
ΔΑΝΑΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΟΝΟΦΑΟΥ 2143   ΦΕΛΙΤΣΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2170
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΥΡΝΗ 2148   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 2173
ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΚΟΥΤΑΛΑ 2149   ΕΛΕΝΗ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ 2174
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ 2153   ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ 2175
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΙΑΝΓΚ 2154   ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΛΩΝΑΡΗ 2139
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΟΥΛΓΑΡΗ 2107   ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΙΞΟΥ 2172
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΡΗ 2157   ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΠΑΤΣΙΩΚΑΣ 2178
ΦΩΤΕΙΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΜΑΣΤΡΟΕΥΘΥΜΙΟΥ 2159   ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΠΕΤΡΗΣ 2179
ΓΟΝΤΖΑ ΜΟΥΜΙΝ ΟΓΛΟΥ 2161   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕΧΛΙΒΑΝΗ 2180
ΡΟΖΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥΣΓΟΠΟΥΛΟΥ 2162   ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΙΣΣΑΣ 2181
ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΠΙΜΠΙΛΑΚΗ 2164   ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΟΛΙΤΗ 2182
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΟΤΣΙΟΣ 2165   ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΡΑΠΑ 2183
ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΜΠΟΥΡΓΑΝΗ 2167   ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΡΑΔΟΣ 2184
ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΑΔΑΛΗΣ 2168   ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΑΛΑΜΑΝΔΡΑΚΗ 2186
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΑΣΙΟΥ 2169   ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΣΑΡΗΤΖΟΓΛΟΥ 2187
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ 2177   ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΣΕΣΣΕ 2188
             
ΟΜΑΔΑ 5       ΟΜΑΔΑ 6    
ΌΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ   ΌΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ
ΜΑΡΙΑ ΔΑΛΑΓΚΑ 2118   ΚΑΜΕΛΑ ΦΕΡΧΑΤΗ 2208
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΩΖΙΟΣ 2191   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΙΛΗΣ 2209
ΘΕΟΔΩΡΑ ΣΤΑΜΚΟΠΟΥΛΟΥ 2192   ΜΑΡΙΑ ΦΥΤΟΠΟΥΛΟΥ 2210
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΦΟΥΓΓΑΡΗΣ 2194   ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΪΛΑΔΕΛΛΗΣ 2211
ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΤΖΙΛΙΑ 2195   ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΧΑΡΙΣΗ 2212
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ 2196   ΣΤΕΦΑΝΗ ΙΩΑΝΝΟΥ 2215
ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ 2197   ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ ΚΟΡΝΤΟΥΝ 2216
ΓΚΟΥΖΑΛ ΤΟΥΛΙΑΓΚΑΝΟΒΑ 2198   MARIA MICHAIL 2217
ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΑΥΪΔΟΥΛΑ ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 2199   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΑΣΗ 2222
ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑ 2200   ΕΛΕΝΗ ΤΟΦΙΑ 2223
ΙΑΣΩΝ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΑΡΜΑΚΛΗΣ 2201   ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΕΡΓΙΟΥ 2225
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΣΙΓΓΕΝΕ 2202   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΥΛΩΝΑ 2226
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΣΙΟΣ 2203   ΣΤEΦΑΝΗ ΣAΒΒΑ 2228
ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΟΥ 2204   ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΙΡΠΟΥ 2231
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ 2205   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΟΥΜΠΗΣ 2233
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΥΠΟΥ 2206   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΤΕΝΕ 2193

Η θεωρία του εργαστηρίου θα ξεκινήσει τη Δευτέρα 25 Φεβρουαρίου

Κυριακή, 17 Φεβρουαρίου 2019 13:17

Εργαστήριο Χημείας Ι

Το εργαστήριο Χημείας Ι θα ξεκινήσεις την Δευτέρα 18 Φεβρουαρίου σύμφωνα με τον παρακάτω προγραμματισμό.

Δευτέρα 18-02-2019, 14.00-15.30 ΟΜΑΔΑ 1
Δευτέρα 18-02-2019, 15.30-17.00 ΟΜΑΔΑ 4
Τρίτη 19-02-2019, 14.00-15.30 ΟΜΑΔΑ 2
Τρίτη 19-02-2019, 15.30-17.00 ΟΜΑΔΑ 5
Τετάρτη 20-02-2019, 14.00-15.30 ΟΜΑΔΑ 3
Τετάρτη 20-02-2019, 15.30-17.00 ΟΜΑΔΑ 6

Παρακάτω παρατίθενται οι ομάδες όπως διαμορφώθηκαν μετά από τις οριστικές αμοιβαίες ανταλλαγές.

ΟΜΑΔΑ 1       ΟΜΑΔΑ 2    
ΌΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ   ΌΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΥΤΟΥ 1661   ΓΚΟΤΣΙ ΕΛΙΝΑ 2115
ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡ ΜΑΡΤΖΟΥΚΟΣ 2005   ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΩΓΟΣ 2117
ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ 2096   ΦΑΝΗ ΣΙΑΜΠΑΚΟΥ 2189
ΜΕΛΙΤΙΝΗ- ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ 2098   ΔΑΝΑΗ ΔΑΜΔΑ 2119
ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΑΝΟΥΣΗ 2100   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΙΒΑΡΗ 2120
ΠΕΤΡΟΣ ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ 2102   ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΖΗΛΑΚΗ 2122
ΝΕΦΕΛΗ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ 2103   ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΛΕΑ 2123
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΑΡΣΟΥ 2105   ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ 2131
ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΒΕΡΝΑΔΑΚΗ 2106   ΗΛΙΑΝΑ ΚΑΡΑΜΠΑ 2133
ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΖΑΡΑΚΗ 2156   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΦΗΣ 2135
ΟΡΕΣΤΗΣ ΓΑΤΣΙΟΣ 2109   ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΡΑΝΔΡΕΑ 2134
ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΜΕΝΕΤΖΗ 2110   ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΤΣΑΡΟΥ 2137
ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ 2111   ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ 2176
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ 2112   ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΟΛΟΒΟΥ 2141
ΜΑΡΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ 2113   ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΚΟΜΜΑΤΑ 2142
        ΟΥΡΑΝΙΑ ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ 2166
             
ΟΜΑΔΑ 3       ΟΜΑΔΑ 4    
ΌΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ   ΌΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ
ΔΑΝΑΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΟΝΟΦΑΟΥ 2143   ΦΕΛΙΤΣΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2170
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΥΡΝΗ 2148   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 2173
ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΚΟΥΤΑΛΑ 2149   ΕΛΕΝΗ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ 2174
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ 2153   ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ 2175
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΙΑΝΓΚ 2154   ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΛΩΝΑΡΗ 2139
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΟΥΛΓΑΡΗ 2107   ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΙΞΟΥ 2172
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΡΗ 2157   ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΠΑΤΣΙΩΚΑΣ 2178
ΦΩΤΕΙΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΜΑΣΤΡΟΕΥΘΥΜΙΟΥ 2159   ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΠΕΤΡΗΣ 2179
ΓΟΝΤΖΑ ΜΟΥΜΙΝ ΟΓΛΟΥ 2161   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΕΧΛΙΒΑΝΗ 2180
ΡΟΖΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥΣΓΟΠΟΥΛΟΥ 2162   ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΙΣΣΑΣ 2181
ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΠΙΜΠΙΛΑΚΗ 2164   ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΟΛΙΤΗ 2182
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΟΤΣΙΟΣ 2165   ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΡΑΠΑ 2183
ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΜΠΟΥΡΓΑΝΗ 2167   ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΡΑΔΟΣ 2184
ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΑΔΑΛΗΣ 2168   ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΑΛΑΜΑΝΔΡΑΚΗ 2186
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΑΣΙΟΥ 2169   ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΣΑΡΗΤΖΟΓΛΟΥ 2187
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ 2177   ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΣΕΣΣΕ 2188
             
ΟΜΑΔΑ 5       ΟΜΑΔΑ 6    
ΌΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ   ΌΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡΙΘΜΟΣ ΜΗΤΡΩΟΥ
ΜΑΡΙΑ ΔΑΛΑΓΚΑ 2118   ΚΑΜΕΛΑ ΦΕΡΧΑΤΗ 2208
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΩΖΙΟΣ 2191   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΙΛΗΣ 2209
ΘΕΟΔΩΡΑ ΣΤΑΜΚΟΠΟΥΛΟΥ 2192   ΜΑΡΙΑ ΦΥΤΟΠΟΥΛΟΥ 2210
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΦΟΥΓΓΑΡΗΣ 2194   ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΪΛΑΔΕΛΛΗΣ 2211
ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΤΖΙΛΙΑ 2195   ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΧΑΡΙΣΗ 2212
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ 2196   ΣΤΕΦΑΝΗ ΙΩΑΝΝΟΥ 2215
ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ 2197   ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ ΚΟΡΝΤΟΥΝ 2216
ΓΚΟΥΖΑΛ ΤΟΥΛΙΑΓΚΑΝΟΒΑ 2198   MARIA MICHAIL 2217
ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΑΥΪΔΟΥΛΑ ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 2199   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΑΣΗ 2222
ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑ 2200   ΕΛΕΝΗ ΤΟΦΙΑ 2223
ΙΑΣΩΝ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΑΡΜΑΚΛΗΣ 2201   ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΕΡΓΙΟΥ 2225
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΣΙΓΓΕΝΕ 2202   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΥΛΩΝΑ 2226
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΣΙΟΣ 2203   ΣΤEΦΑΝΗ ΣAΒΒΑ 2228
ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΟΥ 2204   ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΙΡΠΟΥ 2231
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ 2205   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΟΥΜΠΗΣ 2233
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΥΠΟΥ 2206   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΤΕΝΕ 2193

Η θεωρία του εργαστηρίου θα ξεκινήσει τη Δευτέρα 25 Φεβρουαρίου

Τρίτη, 12 Φεβρουαρίου 2019 16:35

Οργανική Χημεία των Βιομορίων

Οι διαλέξεις του μαθήματος "Οργανική Χημεία των Βιομορίων" θα ξεκινήσουν τη Δευτέρα 18 Φεβρουαρίου.

Η 2η πρόοδος του μαθήματος "Φυσικοχημεία Βιολογικών Συστημάτων" θα γίνει την Παρασκευή 18/1 10.00-12.00 στην Αίθουσα που γινόταν το μάθημα.

Σάββατο, 27 Οκτωβρίου 2018 12:46

Εργαστήριο Χημείας ΙΙ - Νέες Ομάδες

Στο συννημένο αρχείο θα βρείτε τις ομάδες και τον προγραμματισμό των εργαστηριακών ασκήσεων για το "Εργαστήριο Χημείας ΙΙ" μετά από τις αλλαγές που ζητήθηκαν

Για 4η συνεχόμενη χρονιά ομάδα του Πανεπιστημίου μας θα συμμετάσχει στα αγωνίσματα των 5χλμ, 10χλμ & 42,195χλμ στα πλαίσια του "Αthens Marathon the Authentic"! Οι αγώνες θα διεξαχθούν στις 11 Νοεμβρίου 2018!

Τρέχουμε για καλό σκοπό! Τρέχουμε για τους Γιατρούς Χωρίς Σύνορα!!!

Όποιος επιθυμεί να συμμετάσχει μπορεί να δηλώσει συμμετοχή στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.  με τη σημείωση "Συμμετέχω με την ομάδα του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων" και θα του σταλούν πληροφορίες για την ολοκλήρωση της εγγραφής του.

Μπορείτε να ενημερώνεστε και στο UOI and friends running 4 MSF in "Athens Marathon the Authentic 2018"

Τρίτη, 27 Φεβρουαρίου 2018 16:20

Οργανική Χημεία των Βιομορίων

Το μάθημα "Οργανική Χημεία των Βιομορίων" θα ξεκινήσει την Τετάρτη 28/2 στις 17.30 στην Αίθουσα 2 του μεταβατικού κτιρίου.

Η τροποποίηση σε σχέση με το πρόγραμμα ισχύει μόνο για αυτή την Τετάρτη.

Παρασκευή, 23 Φεβρουαρίου 2018 14:12

Εργαστήριο Χημείας Ι επανάληψη στο σωστό

Το «Εργαστήριο Χημείας Ι», Θεωρητικό & Εργαστηριακό, θα ξεκινήσει στις 26/2. To θεωρητικό μάθημα θα γίνει σύμφωνα με το πρόγραμμα. Η παρακολούθηση και του θεωρητικού μαθήματος είναι υποχρεωτική

Οι ομάδες θα προσέλθουν σύμφωνα με τον παρακάτω προγραμματισμό:

  • Δευτέρα 26/2 ώρα 15.00 Ομάδα 1
  • Δευτέρα 26/2 ώρα 16.00 Ομάδα 4
  • Τρίτη 27/2 ώρα 15.00 Ομάδα 2
  • Τρίτη 27/2 ώρα 16.00 Ομάδα 5
  • Τετάρτη 28/2 ώρα 15.00 Ομάδα 3
  • Τετάρτη 28/2 ώρα 16.00 Ομάδα 6

Συνημμένα θα βρείτε τις Ομάδες όπως διαμορφώθηκαν μετά από τις αλλαγές που ζητήθηκαν.

Σελίδα 1 από 2