Χαράλαμπο Σταμάτη

Η 1η άσκηση θα πραγματοποιηθεί στο ερευνητικό εργαστήριο Βιοτεχνολογίας (κτήριο Ε2 1ος όροφος) σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα 

Δεν κατέστη δυνατό να ικανοποιηθούν όλα τα αιτήματα για συμμετοχή στην ομάδα της Δευτέρας λόγω έλλειψης διαθέσιμου χώρου Η σειρά θα αλλάξει σε επόμενη άσκηση

Οι εργαστηριακοί οδηγοί του μαθήματος είναι εκτυπωμένοι και μπορείτε να τους παραλάβετε από αύριο ώρες 12-3 από το εργαστήριο όπου θα γίνουν οι εργαστηριακές ασκήσεις (κα Μ. Πατήλα)

 

ΟΜΑΔΑ Α’ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18/10/19 ώρα 9πμ

  • Σταμάτης Γλάρος 1840
  • Γιώργος Θεοδωράκης 1850
  • Θωμάς Κωνσταντίνου 1949
  • Ελισάβετ Ασλανίδου 1827
  • Ευτυχία Συμεωνίδου 1772
  • Κατερίνα Παλιάγκα 1899
  • Ανδρέας Βάσιος 1832
  • Αριστοτέλης Λαχανόπουλος 1880
  • Στέφανος Σωματάκης 1917
  • Δημήτρης Τσαντής-Ταπεινός 1919
  • Γρηγόρης Νοταρίδης
  • Χρυσούλα Τζήμα 1920
  • Παναγιώτης Μπουραζάνης 1890


ΟΜΑΔΑ Β – ΔΕΥΤΕΡΑ 21/10/19 ώρα 2μμ

  • Κωνσταντίνα Καραμέτση 1857
  • Δήμητρα Λάνη 1878
  • Μαρία Τροχοπούλου 1924
  • Κατερίνα Κατσάνου 1861
  • Δέσποινα Κυριαζή 1875
  • Βασιλική Νίκου 1894
  • Νικόλαος Ιατρίδης 1851
  • Παναγιώτης Λέντζαρης 1881
  • Αλέξανδρος Τσελάρης 1926
  • Αθηνά Κοντοσταλαύκη 1869
  • Δέσποινα Νότη
  • Χρυσάνθη Τσίνγκα 1944
Παρασκευή, 20 Σεπτεμβρίου 2019 09:42

ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ (βαθμολογία )

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ EXEI ANEBEI  ΣΤΟ E-COURSE

Παρασκευή, 09 Φεβρουαρίου 2018 10:41

BIOTEXNOΛΟΓΙΑ (ENAΡΞΗ-ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ)

Τα μαθήματα ξεκινούν 12/2 σύμφωνα με το πρόγραμμα

Παρασκευή, 09 Φεβρουαρίου 2018 10:39

BIOTEXNOΛΟΓΙΑ (ENAΡΞΗ-ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ)

Τη Δευτέρα 12/2 ξεκινούν οι παραδόσεις του μαθήματος σύμφωνα με το πρόγραμμα 

Παρασκευή, 20 Οκτωβρίου 2017 19:06

ENZYMIKH BIOTEXNOΛΟΓΙΑ & NANOBIOTEXNOΛΟΓΙΑ (ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ)

To επόμενο εργαστήριο του μαθήματος θα γίνει σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα  στο

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΤΗΡΙΟ Ε2 1ος ΟΡΟΦΟΣ

ΟΜΑΔΑ 1  ΔΕΥΤΕΡΑ 30/10 ώρα 13:00 

Χριστίνα Γκουντέλου

Βαγγέλης Μανουσάκης.

Γκουντέλου Χριστίνα

Κυριακούλλα Πογιατζή

Νάτση Αμαλία

Μεροδουλάκη Αικατερίνη .
Ευτέρπη Κορακάκη,

Ναταλία Αζναουρίδου

Ραφαέλλα Ποχάνη

Πρωτοπαπά Μαρία

Παναγιώτα Κοντογεωργίου

Κίτσου Κατερίνα 

 

OMAΔΑ 2   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3/11 ώρα 9:00

Λάζης Γιάννης

Μωραΐτης Ηλίας 

Μανουσάκης Βαγγέλης 

Φρυδα Αμαλία 

Χρυσανθοπουλος Γιάννης 

Μπακρατσάς Γεώργιος 

Κουρνούτης Αθανάσιος,

Μόορεν Ευαγγελία Δήμητρα

Μπέστα Σιμώνη.

Περβίζου Δέσποινα

Νίκου Νικολέτα

Καρυπίδου Ξανθούλα

 

ΟΜΑΔΑ 3  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10/11 ώρα 9:00

Κουριώτη Καλλιόπη

Χριστοφίδη Μαρίνα

Καρπενησιώτη Ευδοξία

Αλατζόγλου Χριστίνα

Γκέλης Κωνσταντίνος

Σπύρου Σταματία

Σάββου Γιαννούλα

Τριαντοπούλου Ευαγγελία

Μέλλιος Θωμάς

Δανάη Κωνσταντίνα Καραγκιοζέλη

Νικολέτα Ρήγα Α.Μ.

Μουντάκη Ελεάνα

Μουστακλή Ευθαλία

Σκαρμαλιωράκη Σαλώμη

Οι παρουσιάσεις ΄των εργασιών θα γίνουν (κατόπιν συννενόησης με τους φοιτητές) στην αίθιυσα Δ το υπογείου σύμφωνα με το πρόγραμμα

Ομάδα 1   24/5 ώρα 9πμ

Ομάδα 2   24/5 ώρα 12 μμ

Ομάδα 3    31/5 ώρα 9πμ

Ομάδα 4    31/5 ώρα 12 μμ

 

 

Η επόμενη εργαστηριακή άσκηση αφορά στις ασκήσεις 9 & 10 του οδηγού

Η επόμενη εργαστηριακή άσκηση αφορά στις ασκήσεις 9 & 10 του οδηγού

Η βαθμολογία του γραπτού τεστ στη θεωρία του εργαστηρίου έχει αναρτηθεί στο e- course του μαθήματος

Oι παρουσιάσεις των εξαμηνιαίων εργασιών στο μάθημα της Βιοτεχνολογίας θα γίνουν στον χώρο του εργαστηρίου σύμφωνα με το πρόγραμμα

1η ομάδα Τετάρτη 25/5 ώρα 9

2η ομάδα Τετάρτη 25/5 ώρα 12

3η ομάδα Τετάρτη 1/6 ώρα 9

4η ομάδα Τετάρτη 1/6 ώρα 12

Η παρουσίαση θα γίνει σε powerpoint και ο χρόνος παρουσίασης θα είναι 10’

Για όλους τους φοιτητές η παράδοση των εργασιών (σε κείμενο word, σύμφωνα με τις οδηγίες που σας έχουν δοθεί) θα πρέπει να γίνει μέχρι την Τρίτη 24/5 ώρα 12μμ στην κα Α. Πολύδερα

Σελίδα 1 από 2