Χαράλαμπο Σταμάτη

Οι φοιτητές που επιθυμύν να εξεταστούν στο μάθημα επιλογής ΕΝΖΥΜΙΚΗ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΝΑΝΟΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ (Εξεταστική Ιουνίου) να το δηλώσουν στον διδάσκοντα με e-mail μέχρι τις 15/6

Η εξέταση της θεωρίας για το Eργαστήριο Βιοτεχνολογίας θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 24/5 στην αίθουσα όπου γίνονται οι παραδόσεις σύμφωνα με τα παρακάτω

ΟΜΑΔΕΣ 1& 2 ώρα 10πμ

ΟΜΑΔΕΣ 3&4 ώρα 11πμ

Η παρουσία όλων είναι υποχρεωτική

Τρίτη, 24 Απριλίου 2018 14:07

BIOTEXNOΛΟΓΙΑ (ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ)

Ο ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ: 

ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΕΞΑΜΗΝΙΑΙΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ    έως 14/5

ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ ΕΞΑΜΗΝΙΑΙΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ: OΜΑΔΕΣ 1η & 2η  23/5

ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ ΕΞΑΜΗΝΙΑΙΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ: OΜΑΔΕΣ 3η  & 4η 30/5 

ΕΞΕΤΑΣΗ ΣΤΗ ΘΕΩΡΙΑ ΤΟΥ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ  24/5

ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΛΛΑΓΗΣ ΘΑ ΕΙΔΟΠΟΙΗΘΕΙΤΕ ΜΕ ΝΕΟ ΜΗΝΥΜΑ

Παρασκευή, 09 Φεβρουαρίου 2018 10:41

BIOTEXNOΛΟΓΙΑ (ENAΡΞΗ-ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ)

Τα μαθήματα ξεκινούν 12/2 σύμφωνα με το πρόγραμμα

Παρασκευή, 09 Φεβρουαρίου 2018 10:39

BIOTEXNOΛΟΓΙΑ (ENAΡΞΗ-ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ)

Τη Δευτέρα 12/2 ξεκινούν οι παραδόσεις του μαθήματος σύμφωνα με το πρόγραμμα 

Παρασκευή, 20 Οκτωβρίου 2017 19:06

ENZYMIKH BIOTEXNOΛΟΓΙΑ & NANOBIOTEXNOΛΟΓΙΑ (ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ)

To επόμενο εργαστήριο του μαθήματος θα γίνει σύμφωνα με το παρακάτω πρόγραμμα  στο

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΤΗΡΙΟ Ε2 1ος ΟΡΟΦΟΣ

ΟΜΑΔΑ 1  ΔΕΥΤΕΡΑ 30/10 ώρα 13:00 

Χριστίνα Γκουντέλου

Βαγγέλης Μανουσάκης.

Γκουντέλου Χριστίνα

Κυριακούλλα Πογιατζή

Νάτση Αμαλία

Μεροδουλάκη Αικατερίνη .
Ευτέρπη Κορακάκη,

Ναταλία Αζναουρίδου

Ραφαέλλα Ποχάνη

Πρωτοπαπά Μαρία

Παναγιώτα Κοντογεωργίου

Κίτσου Κατερίνα 

 

OMAΔΑ 2   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3/11 ώρα 9:00

Λάζης Γιάννης

Μωραΐτης Ηλίας 

Μανουσάκης Βαγγέλης 

Φρυδα Αμαλία 

Χρυσανθοπουλος Γιάννης 

Μπακρατσάς Γεώργιος 

Κουρνούτης Αθανάσιος,

Μόορεν Ευαγγελία Δήμητρα

Μπέστα Σιμώνη.

Περβίζου Δέσποινα

Νίκου Νικολέτα

Καρυπίδου Ξανθούλα

 

ΟΜΑΔΑ 3  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10/11 ώρα 9:00

Κουριώτη Καλλιόπη

Χριστοφίδη Μαρίνα

Καρπενησιώτη Ευδοξία

Αλατζόγλου Χριστίνα

Γκέλης Κωνσταντίνος

Σπύρου Σταματία

Σάββου Γιαννούλα

Τριαντοπούλου Ευαγγελία

Μέλλιος Θωμάς

Δανάη Κωνσταντίνα Καραγκιοζέλη

Νικολέτα Ρήγα Α.Μ.

Μουντάκη Ελεάνα

Μουστακλή Ευθαλία

Σκαρμαλιωράκη Σαλώμη

Οι παρουσιάσεις ΄των εργασιών θα γίνουν (κατόπιν συννενόησης με τους φοιτητές) στην αίθιυσα Δ το υπογείου σύμφωνα με το πρόγραμμα

Ομάδα 1   24/5 ώρα 9πμ

Ομάδα 2   24/5 ώρα 12 μμ

Ομάδα 3    31/5 ώρα 9πμ

Ομάδα 4    31/5 ώρα 12 μμ

 

 

Η επόμενη εργαστηριακή άσκηση αφορά στις ασκήσεις 9 & 10 του οδηγού

Η επόμενη εργαστηριακή άσκηση αφορά στις ασκήσεις 9 & 10 του οδηγού

Η βαθμολογία του γραπτού τεστ στη θεωρία του εργαστηρίου έχει αναρτηθεί στο e- course του μαθήματος

Σελίδα 1 από 2