Αικατερίνη Ψαρροπούλου

Το μάθημα της Δευτέρα επιστρέφει στην κανονική του ώρα (10-12) σύμφωνα με το πρόγραμμα που έχει ανακοινωθεί.

Παρακαλώ όλους να μου στείλουν τις τελικές τους επιλογές για εργασία μέσα στην τρέχουσα εβδομάδα προκειμένου να επιλυθούν τυχόν προβλήματα (π.χ. σύνθεση ομάδων, επιλογή ίδιων εργασιών)

Τρίτη, 16 Οκτωβρίου 2018 17:45

Φυσιολογία Ζωων Ι, Μάθημα Δευτέρας

Η ώρα έναρξης την Δευτέρα θα παραμείνει στις 9 (9-11) για τις επόμενες 3 διαλέξεις δηλ. έως και την εβδομάδα 5-6/11. Μετά θα επιστρέψει στην αναγραφόμενη στο πρόγραμμα ώρα (10-12)

Οι εργαστηριακές ασκήσεις αρχίζουν την Δευτέρα στο εργαστήριο Πληροφορικής (Μεταβατικό, 1ος όροφος) τις ώρες και για τις ομάδες που έχουν ανακοινωθεί

Εχουν αναρτηθεί στο e-course.

Οποιος θέλει να δει το γραπτό του ας απευθύνεται στον κο Λαμπρακάκη (και για τα δύο μαθήματα) και από τις 1 Οκτ. και μετά και στην κα Ψαρροπούλου

Σας στέλνω νεώτερη ανακοίνωση που περιέχει το πρόγραμμα. [υπενθυμίζω η συμμετοχή φοιτητών είναι δωρεάν]

Επίσης ας γνωρίζετε τα εξής

-Το ECNP session είναι δωρεάν και αφορά όλους (δείτε πρόγραμμα επίσης)

-Τέλος, το Σάββατο 9 Δεκεμβρίου στις 21:30 θα διοργανώσουμε το πάρτυ του συνεδρίου σε ένα club πίσω από το Χίλτον (παλιό Νόστος) με live dance music (80’s-90’s). Η είσοδος θα είναι 5 ευρώ και τα έσοδα θα συμβάλουν στην επιτυχία της συγκεκριμένης εκδήλωσης, αλλά και του συνεδρίου. Παρακαλούμε ενημερώστε τους συνεργάτες, αλλά και άλλους φίλους σας! Θα ακολουθήσει σύντομα άλλο μαιλ με όλες τις λεπτομέρειες.

Αναβάλλεται το σημερινό μάθημα λόγω ασθένειας της διδάσκουσας

Η παρουσίαση της Πτυχιακής που έγινε με την επίβλεψη της Αναπλ. Καθηγήτριας κας Κ. Αντωνίου, με τίτλο "Ρύθμιση της ψυχοδιεγερτικής δράσης της κοκαΐνης από το σύστημα των κανναβινοειδών" θα γίνει την Πέμπτη 30 Οκτωβρίου στις 13:00 στην αίθουσα 4

Παρασκευή, 10 Οκτωβρίου 2014 16:42

Φυσιολογία Ζώων Ι - Εργασίες

Την Τρίτη 14/10 και στην ώρα του μαθήματος (10-11) θα γίνει ενημέρωση των φοιτητών για την έννοια της Λογοκλοπής (Plagiarism) και για τις εξαμηνιαίες εργασίας στο μάθημα (θεματολογία, οδηγίες, βαθμολόγηση). Η ώρα αυτή αντιπροσωπεύει την έναρξη των εργαστηριακών υποχρεώσεων και η παρουσίες είναι υποχρεωτικές.

Τρίτη, 16 Σεπτεμβρίου 2014 18:30

Επικοινωνία

Καλείται η φοιτήτρια με ΑΜ 1170 να επικοινωνήσει με την κα Ψαρροπούλου το συντομότερο (-7345)

Παρασκευή, 29 Αυγούστου 2014 13:58

Εξετάσεις Φυσιολογίας Ζώων Ι και ΙΙ

Οι φοιτητές που επιθυμούν να εξεταστούν στα μαθήματα Φυσιολογία Ζώων Ι και ΙΙ παρακαλούνται να το δηλώσουν στέλνοντας e-mail στις διευθύνσεις

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.  για την Φυσιολογία Ι και

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.  για την Φυσιολογία ΙΙ

από τώρα μέχρι και 2 ημέρες πριν κάθε εξέταση (δηλ. 2 Σεπτ. για την Φυσιολ. Ι και 6 Σεπτ. για την Φυσιολ. ΙΙ). Πρέπει να στείλετε ένα μήνυμα ανά μάθημα και ανά φοιτητή γράφοντας στον τίτλο το όνοματεπώνυμό σας.