Δευτέρα, 01 Ιουνίου 2020 13:58

Προκήρυξη 15 θέσεων ΔΠΜΣ "Ανόργανη Βιολογική Χημεία" 2020-2021

Προστέθηκε από τον

Προκήρυξη 15 θέσεων ΔΠΜΣ "Ανόργανη Βιολογική Χημεία" για το ακαδημαικό έτος 2020-2021. Επισημαίνεται ότι για να είναι έγκυρη η υποψηφιότητα των υποψήφιων μεταπτυχιακών φοιτητών θα πρέπει τα δικαιολογητικά να παραληφθούν σε έντυπη μορφή από την Γραμματεία του Τμήματος Χημείας, μέχρι 04-9-2020, στην διεύθυνση (ΔΠΜΣ Ανόργανη Βιολογική Χημεία, Γραμματεία Τμήματος Χημείας, Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων, 45110, Ιωάννινα). Επίσης τα δικαιολογητικά πρέπει απαραιτήτως να αποσταλούν και σε ηλεκτρονική μορφή στις παρακάτω διευθύνσεις (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. , Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ).