Παρασκευή, 15 Μαΐου 2020 14:46

Ενημέρωση για την ολοκλήρωση του εξαμήνου και εξεταστική Ιουνίου Ιουλίου Σημαντικό

Προστέθηκε από τον

Βασιζόμενο στις αποφάσεις του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων, το Τμήμα Βιολογικών Εφαρμογών και Τεχνολογιών δεν θα πραγματοποιήσει δια ζώσης εργαστηριακές ασκήσεις και εξετάσεις την περίοδο Ιουνίου-Ιουλίου. Η επικοινωνία των φοιτητών με το Τμήμα θα συνεχίσει να γίνεται μέσω διαδικτύου και τηλεφωνικώς.

Εργαστήρια: Για τις εργαστηριακές ασκήσεις των μαθημάτων, το Τμήμα θα προβεί σε αναπληρώσεις, κατά το νέο ακαδημαϊκό έτος με διαδικασίες που θα ανακοινωθούν εγκαίρως στους φοιτητές.

Εξετάσεις: Οι εξετάσεις θα πραγματοποιηθούν αποκλειστικά διαδικτυακά εντός του Ιουνίου και του Ιουλίου. Τις επόμενες ημέρες θα ανακοινωθούν ημερομηνίες, πρόγραμμα και διαδικασίες που θα αφορούν την εξεταστική περίοδο.

Παρακαλούνται οι φοιτητές να παρακολουθούν συστηματικά τις ανακοινώσεις στην Ιστοσελίδα του Τμήματος και στο ecourse των μαθημάτων του εξαμήνου.