Παρασκευή, 26 Μαΐου 2017 09:08

Εισαγωγή στο Διατμηματικό Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών στην Πληροφορική Επιστημών Ζωής του Πανεπιστημίου Πατρών

Προστέθηκε από την

Το Διατμηματικό Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών των Τμημάτων Ιατρικής, Βιολογίας, Φυσικής. Φαρμακευτικής, Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής του Πανεπιστημίου Πατρών, δέχεται αιτήσεις για 30 θέσεις μεταπτυχιακών φοιτητών για το ακαδημαϊκό έτος 2017-2018.

Προσφέρει εξειδίκευση στις κατευθύνσεις Βιοπληροφορική και Ιατρική Πληροφορική, και λειτουργεί χωρίς δίδακτρα.

Γίνονται δεκτοί πτυχιούχοι Τμημάτων Επιστημών Ζωής, Πληροφορικής και συναφών Τμημάτων.

Προθεσμία υποβολής αιτήσεων : 15 Σεπτεμβρίου 2017.

Πληροφορίες :

Πανεπιστήμιο Πατρών

Γραμματεία Τμήματος Ιατρικής

Ισόγειο Κτηρίου Προκλινικών Λειτουργιών

26504 Ρίο Αχαϊας

Τηλ. 2610-969114

email : Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

website : www.pez.upatras.gr